Leden 2016

Arbolet - analýza zisků

28. ledna 2016 v 23:01 | Arbolet Utopie
Abychom nezapoměli. Udělali jsme pro Vás analýzu zisků na dobu tří let u Arboletu. Tak se na to podívejte a sami si odpovězte na otázku: Je to reálné, nebo po nás chtějí jenom prachy a konec. Jak rádi říkáme "Je to na Vás" Zde máte odkaz https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=E99E39C67AE428A8!112&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ALQ3Huycudfmr1k

Možná i internetová mafie

28. ledna 2016 v 22:48 | Arbolet Utopie
Dobrý večer Vám co nás čtete
Opravdu nevíme, jak Vám to ještě vysvětlit, že prostě ARBOLET nemůže fungovat. Vidíme neustále, jak přibývají jeho příznivci. Dokonce jsme se dostaly do skupiny na Skypu (nebudeme jmenovat), kde lze velice snadno sehnat emailovou pozvánku a začít "vydělávat" J. Zatím jsme o ni nepožádaly, ale určitě to uděláme, protože kdo nechce být milionář že? Stejně jako Vy.
Vám opravdu nevadí, že nemáte na tu "firmu" telefonní kontakt, že neznáte její adresu, že na email info@arbolet.cz po nějaké době odpoví někdo, kdo se jmenuje tuším ARBX8 nebo tak nějak. To jsou informace z toho fóra. Co nějaké IČO případně DIČ. Jaká firma toto celé provozuje? Zde https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-$firma?nazev=arbolet ani zde http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz nic o společnosti Arbolet nenajdete. Půjdeme dál. Můžeme lustrovat doménu arbolet.cz třeba zde https://www.nic.cz/whois/?d=arbolet.cz Jakýsi pan Dan Zouhar je držitel domény. Osoba, o které na netu nic, co by souviselo s tímto projektem či třeba bitcoiny nenajdete. Na email danzouhar15@volny.cz můžete napsat email, ale nic Vám zpátky nepřijde. Telefon samozřejmě uveden není. Takže dle našeho mínění tzv. bílý kůň. Můžeme zkusit další nástroje, třeba tyto http://www.whois.com/whois/arbolet.cz zde maximálně zjistíme jakousi adresu a u Wedosu je v ČR registrováno a provozováno možná nejvíce domén a webů ze všech registrátorů. Toto vše výše uvedené spíše zavání internetovou mafií, než " PROJEKTEM PRO LIDI".
Když to shrneme, tak budete možná své celoživotní úspory investovat někam, kde když se někdo shora (majitel, provozovatel) rozhodne, že to ukončí, tak vy si tak akorát můžete zajít na pivo a probrat to s kumpánama. Ovšem jestli na to pivo budete mít. FAKT SE VÁM DIVÍME.

Další info o projektu Arbolet

26. ledna 2016 v 1:24 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Opět jsme po delší době procházely net a hledaly nové informace o Arboletu a musíme zde uvést tento text: "Ještě tam u Vás na https://www.facebook.com/Arbolet-969470576459771/?fref=ts napište, jak se tam máme přihlásit!!!!!!! Potom si všichni vezmeme u bank půjčky, (stačí 100 tisíc), protože je budeme moct v pohodě splácet s rent od ARBOLETU, a za rok přestaneme chodit do práce, protože nás ARBOLET v pohodě uživí. Takhle to uděláme všichni a naše ekonomika půjde .. no asi víte všichni kam." Pravděpodobně studujete vysokou školu v Plzni, a na modulaci různých situací kolik lze vydělat v ARBOLETU, jste potřeboval několik dnů? (Vašimi slovy - I sednul jsem k notebooku a namodeloval různé simulace a pár dnů nedělal nic jiného, než si hrál s čísly - ). V tabulce v excelu zadáte do buňky vstupní investici, a triviální funkcí spočítáte 6,9, a případně 12,5 procent. Je to práce tak na 15 minut pro člověka, který běžně používá msoffice. Tak nevíme. Nemáte pocit Vy tam u monitorů, že je tam někde nějaký problém, o kterém jste zatím nedostaly informace. TOTO si přečtete přímo na víše uvedených stránkách. Musíme Vás vyburcovat k tomu aby, jste tento projekt nebraly vážně. Dle všeho se do něj dostanou pouze zainteresovaní lidé na základě zaslání nějaké pozvánky. Už to celé je velice podivné. Každý systém, který je na internetu, stojí a padá s počtem klientů - čím více, tím lépe. Každý dá nějaký ten dolárek a potom se celý projekt zastaví a není se na koho obrátit. A BÝVALÝ MAJITEL JE VYSMÁTEJ. Tak to chodí.

Arbolet nic než utopie

17. ledna 2016 v 23:30 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Nedávno jsem narazil na projekt Arbolet. Dočetl jsem se o něm celkem zajímavé věci, nicméně nejsem ochoten jim ani při nejlepší vůli věřit. Začal jsem trochu pátrat a přišel jsem na facebooku na stránku https://www.facebook.com/Arbolet-969470576459771/?fref=ts , která mne vyburcovala k tomu, abych vytvořil tento blog "Informace o společnosti Arbolet". Dle mého mínění to totiž nic jiného než utopie není. Každý, kdo umí pracovat s procenty a ví, že rok má 12 měsíců, si spočítá, že nabídka zisků 3,6,9 nebo dokonce 12,5 % za měsíc je prostě nereálná.

CHCI VÁS TÍMTO TEDY PŘED PROJEKTEM ARBOLET VAROVAT
Budu zde pravidelně doplňovat další informace.

Zatím se mějte Váš Arbolet Utopie