Možná i internetová mafie

28. ledna 2016 v 22:48 | Arbolet Utopie
Dobrý večer Vám co nás čtete
Opravdu nevíme, jak Vám to ještě vysvětlit, že prostě ARBOLET nemůže fungovat. Vidíme neustále, jak přibývají jeho příznivci. Dokonce jsme se dostaly do skupiny na Skypu (nebudeme jmenovat), kde lze velice snadno sehnat emailovou pozvánku a začít "vydělávat" J. Zatím jsme o ni nepožádaly, ale určitě to uděláme, protože kdo nechce být milionář že? Stejně jako Vy.
Vám opravdu nevadí, že nemáte na tu "firmu" telefonní kontakt, že neznáte její adresu, že na email info@arbolet.cz po nějaké době odpoví někdo, kdo se jmenuje tuším ARBX8 nebo tak nějak. To jsou informace z toho fóra. Co nějaké IČO případně DIČ. Jaká firma toto celé provozuje? Zde https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-$firma?nazev=arbolet ani zde http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz nic o společnosti Arbolet nenajdete. Půjdeme dál. Můžeme lustrovat doménu arbolet.cz třeba zde https://www.nic.cz/whois/?d=arbolet.cz Jakýsi pan Dan Zouhar je držitel domény. Osoba, o které na netu nic, co by souviselo s tímto projektem či třeba bitcoiny nenajdete. Na email danzouhar15@volny.cz můžete napsat email, ale nic Vám zpátky nepřijde. Telefon samozřejmě uveden není. Takže dle našeho mínění tzv. bílý kůň. Můžeme zkusit další nástroje, třeba tyto http://www.whois.com/whois/arbolet.cz zde maximálně zjistíme jakousi adresu a u Wedosu je v ČR registrováno a provozováno možná nejvíce domén a webů ze všech registrátorů. Toto vše výše uvedené spíše zavání internetovou mafií, než " PROJEKTEM PRO LIDI".
Když to shrneme, tak budete možná své celoživotní úspory investovat někam, kde když se někdo shora (majitel, provozovatel) rozhodne, že to ukončí, tak vy si tak akorát můžete zajít na pivo a probrat to s kumpánama. Ovšem jestli na to pivo budete mít. FAKT SE VÁM DIVÍME.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama