Upgrade systému

22. února 2016 v 23:00 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Utekl týden jako voda a jsme tu opět s informacemi o společnosti ARBOLET. Poslední týden komunikace trochu vázla, bylo nám řečeno, že dochází k upgradu systému, na kterém celý web ARBOLETU běží. Ale teď jak píšeme ten článek tak si vlastně uvědomujeme, jestli byl myšlen systém na kterém běží samotné stránky do kterých se přihlašují uživatelé, anebo systém na kterém celý ARBOLET funguje. Doufáme, že jde pouze o ten web, protože jak se zdá tak ten systém nemá ARBOLET opravdu vymyšlen špatně. Až se dozvíme více, budeme Vás informovat.
Každopádně jak jsme psali v minulém článku, vložili jsme pokusně do druhé vrstvy (první ani druhá není na rozdíl od třetí a čtvrté omezena vkladem) 1000,- Kč a s pocitem "to jsme zvědaví, jestli ty prachy pošlou" se díváme, jak nám naskakují ty milióntiny korun každý okamžik. Přemýšleli jsme, že zkusíme udělat výběr peněz, ale nakonec jsme se rozhodli ještě týden počkat. Je vlastně pravda, když se vrátíme k těm vrstvám, že užitná hodnota první vrstvy je prakticky nulová. Jde jenom o možnost vybírat každý den. Ale než to projde bankovním systémem a podobně tak to stejně trvá dost dlouho. Čili každý kdo vloží peníze, je okamžitě přehodí do druhé vrstvy, kde je dvojnásobné zhodnocení a vybírat lze po týdnu. Alespoň my jsme to tak udělali, a zatím vše jede jak má.
Ten boční infopanel, který jsme zmiňovaly, přináší opravdu zajímavé informace. Máme výslovně od ARBOLETU zakázáno tyto informace zveřejňovat, jsou určeny pouze registrovaným členů, ale stejně nám to nedá. Před více jak týdnem jsme se na infopanelu mohli dočíst, že celý svět přichází do jedné z dalších finančních krizí a že lze očekávat nemalé ekonomické problémy. Je opravdu zajímavé, že náš jeden z nejčtenějších portálů novinky.cz s touto informací přišel až včera večer. I z toho tak trochu vyplívá, kdo a jak se vyzná ve světě financí.
Jedna z posledních informací je, že si budou moci členové mezi sebou převádět prostředky a to celé zcela zdarma a okamžitě. To je docela bomba. To je jako kdyby ČNB řekla, tak a teď rušíme poplatky za všechny služby spojené s převody peněz. A to je tedy pěkná UTOPIE.
No nic lidi, výběr jsme zatím neudělali, takže Vám neřekneme (prozatím), jestli ARBOLET vyplácí, ale přijde nám, že se ke svým členům chovají velice, až nezvykle, sympaticky a kdyby opravdu nevypláceli, že by se to českým internetem již šířilo. Věřte, že my opravdu věnujeme celému projektu hodně času a trávíme na netu celé dny. Jestli jste někde nějaký článek našli, tak sem na náš fcb dejte prosím odkaz. My to ověříme a napíšeme k tomu naše stanovisko. O zvací emaily nás nežádejte, ale odrazovat Vás již úplně nemůžeme, protože nemáme prozatím přímo co vytknout. Ale i tak Lidé bděte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama