Květen 2016

Arbolet a jejich podpora II

27. května 2016 v 21:30 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Víte co mají společného tyto projekty: http://www.dobryskutek.cz/, http://www.nadacesunrise.cz/, http://www.svetnemocnychdeti.cz/, http://malynoe.cz/ ? Myslíte si, že když zde o nich píšeme, tak asi musí být nějak propojeny s ARBOLETEM. Ano máte pravdu, jsou. Jsou to další projekty (po minule zmiňované mladé baletce) a nadace, kam směřuje finanční podpora od ARBOLETU. Tím je opět potvrzena naše "utopická" víra, že tento projekt (nechce se nám pořád opakovat ARBOLET) jde správným směrem a ten kdo je do něho zapojen tato věc může jen těšit. Právě díky našim penězům, které tam my, my všichni členové vkládáme a dál budeme vkládat, tak právě díky těmto penězům vznikají charitativní zdroje, které ARBOLET přerozděluje mezi výše zmíněné projekty dle hlasování zakládajících členů. Další věc je, že každý člen ARBOLETU si může vybrat projekt, jaký chce a může na něj poslat jakoukoliv částku sám a zvýšit tím pocit, že opravdu dělá něco pro druhé, kteří mají ten svůj život o poznání těší a složitější. Nemuseli jsme moc přemýšlet a napadla nás jedna velice lehce proveditelná záležitost. Všechny peníze co jsme zatím na ARBOLETU vydělali na úrocích a není to zase až tak zanedbatelná částka. Tak tuto sumu rozdělíme na čtyři částky, které pošleme na bitcoinové účty zmíněných projektů. A teď jsme, jak píšeme tento článek, se rozhodli, že jsme do ARBOLETU nevstupovali, pro to abychom profitovali, ale abychom dokázaly, že jde o projekt bez budoucnosti. Pro to budeme pravidelně jednou za půl roku všechny peníze z úroků vkládat do těchto případně dalších nadací a projektů. Tak se naši čtenáři mějte a přemýšlejte nejen o sobě, ale i o těch ostatních, a především bděte.

Arbolet a jejich podpora

16. května 2016 v 20:16 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Všem co nás čtete, co se zajímáte o bitcoiny a případně přímo členům ARBOLETU. Opravdu nevíme co dál psát a kde shánět něco co by Vás mělo odradit od vstupu do tohoto projektu. Neříkáme, že projekt je bezchybný, ale když někdo pomáhá potřebným, charitám a podobně, tak asi úplně špatný nebude, že. Dětské domovy, domovy pro seniory, nemocné lidi apod., ARBOLET je zapojen do spousty projektů, a tečou přes něj nemalé částky peněz, které jsou přerozdělovány do zmíněných projektů. Nebudeme zde zveřejňovat konkrétní názvy organizací a charitativních akcí, ale věřte, že se tak děje. Troufáme si říct, že to je v tomto "IT oboru" věc nevídaná, a jenom nám to potvrzuje to, že zde nebude ARBOLET pár měsíců, ale že má před sebou dlouhou a pravděpodobně velice úspěšnou budoucnost. Ano jistě máte pravdu, praní špinavých peněz, nákupy drog, zbraní, tzv. odklony majetku apod. To je jedna stránka BTC, ale jak zde čtete je i druhá strana mince, která má dle našeho veliký potenciál.
A co třeba balet. Máte rádi balet? Někdo ano, někdo ne. Ale jistá Veronika, mladá nadějná baletka balet miluje. No a co udělá ARBOLET? No podpoří ji, finančně, oficiálně a se vším všudy. Nevěříte? Tak se podívejte na tento odkaz https://www.facebook.com/evropskynadacnifond/?fref=nf Sice my, co jsme jim svěřili jisté, někdy i nemalé částky z našich úspor neznáme jejich totožnost, ale jak se zdá oni, tedy ARBOLET nemají problém vyjít na světlo a pomáhat potřebným zcela veřejně a se vším všudy. Už jsme to jednou psaly, v tomto "IT oboru" věc nevídaná. To opět dává vědět, že se nebojí, že mají co nabídnout a, že se cítí pevní v kramflecích. Takže škarohlídy, mezi které jsme zcela nepokrytě před pár měsíci patřili, musíme upozornit. ARBOLET u nás získává opět body na vrch a již nejsme ochotni ani v nejmenším věřit, že jde od počátku o podvod, nebo něco podobného. Možná, že v budoucnosti (daleké) dojde k nějakému prudkému pádu bitcoinu, apod., ale věříme že ARBOLET nás v tom nenechá a o své vložené prachy nepřijdeme. Přesto si neodpustíme naše oblíbené "lidé bděte" Vaše ARBOLET UTOPIE.