Nový Arbolet

16. června 2016 v 19:02 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Tak a je to tady. WWW.ARBOLET.NET Toto je nový již avizovaný web ARBOLETU. A troufáme si tvrdit, že po všech stranách povedený. Uznáváme, že plná responzivita tomu dle našich měřítek chybí, nicméně přibyla přehlednost a funkce. Ihned na první pohled vidíte, kolik máte kompletně na všech vrstvách dohromady peněz. Ihned vidíte aktuální použitelný zůstatek, který je možné okamžitě pomocí standardního protokolu pro výběr převést na svůj běžný bankovní účet.
Další věc je a možná si jí někteří členové ještě ani neuvědomovali, že se už konečně celkové zhodnocení z každé vrstvy dělí viditelně na půl. Tedy například u druhé vrstvy je zisk 6% a z toho jdou 3% do zůstatku a 3% do výstupu, se kterým lze libovolně nakládat. Takto je to u všech vrstev. V předešlé verzi ARBOLETU toto nebylo v grafickém podkladu zpracováno a psalo se o tom pouze v FAQ.
Změní se Vám btc peněženka, to by ale neměl být pro nikoho problém.
Jak se dalo čekat, pozvánky pro nové členy jsou stále "disable". A ono je to vlastně dobře, nám to rozhodně nevadí, naopak. ARBOLET je takový svět sám pro sebe a každý kdo se v něm může pohybovat, tak si může gratulovat. Arbovinky jsou také stále na svém místě a poslední článek, kde je velice jednoduchý a praktický návod jak se dostat na Deep web nás velice zaujal. Alespoň začne více lidí chápat, že ten internet, který běžně používá, je zcela něco jiného než ten dle nás "opravdový internet" tam v hlubinách.
Nebudeme a ani nechceme zde popisovat všechny novinky, které již fungují a ani ty o kterých již víme, že na ně v nejbližší době dojde. Důležité je, že z toho všeho je jasné, že ARBOLET dělá vše pro to, aby co nejvíce zjednodušil a zpříjemnil uživatelům práci s webem jako tykovým.
Mimochodem barevná kombinace výrazná oranžová a výrazná modrá plus v dolní části zlatá je velice povedená. A poslední věc, která nás zaujala je, že v pravém spodním rohu celé prezentace opět nechybí malý nenápadný obrázek, který je nám poněkud povědomý J Jo a abychom nezapomněly, lidé prosím bděte. Vaše ARBOLET utopie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama