Výborná věc, když se stane katastrofa

20. srpna 2016 v 1:05 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Tentokrát jsme si daly pauzu skoro tři týdny, znáte to, dovolená, vedro nikomu se nechce se potit u počítače. No teď jsme zpět. Asi nemá cenu opakovat, že jsme provedly další výběr a vše proběhlo jako vždy bez problémů. Na ARBOLETU to opravdu jak se říká, fičí. Neustálé novinky a vylepšování GUI je vidět prakticky ze dne na den. Nové informace o bitcoinech a jejich použití (megaupload II apod.) jsou také velice zajímavé. Nás zaujala jedna šikovná a již plně funkční věc. Dědické právo. Znáte to, chlap doma pracuje na PC, se ženou zrovna moc neřeší co, kde, kdy, a kolik. No a najednou se stane nějaké neštěstí a jeho žena nezná nějaký ARBOLET natož, aby věděla, že tam manžel nasypal peníze, které si třeba ukládal vedle jako svůj fond do finanční nepohody. No a tento bezpečnostní prvek zajistí, že když se manžel nenaloguje do systému ARBOLETU dejme tomu půl roku (timing se dá nastavit), tak systém automaticky posílá informace na zadaný email (ideálně manželky), tak aby ona získala přístup a mohla dál těžit z výhod ARBOLETU.
Tento prvek nám přijde jako vrchol toho, že to ARBOLET opravdu se svými klienty myslí vážně a není mu lhostejné, co se bude v takovém případě dít. Super věc. Další věc je, že se dá zahrnout přístup do ARBOLETU v poslední vůli.
Zaujala nás prognóza vývoje ceny bitcoinu. Do roku 2020 což není tak daleko, by se cena btc měla vyšplhat až na úroveň 2000 USD za btc. Dnes je aktuální cena cca 566 USD. Takže když vezmeme řekněme 130.000 kč, nakoupíme 10 btc, což je maličkost, počkáme cca 3,5 roku tak je prodáme za 20.000 USD což je nějakých 480.000. Čistý zisk za 3,5 roku 350.000,-kč. Za to se dá pořídit pěkná Fabie.
Jinak všem Vám co čtete tento článek doporučujeme - mějte v bankách co nejméně peněz. Jsou to instituce, které Vás a Vaše peníze chtějí akorát využít a skoro se nám chce říct zneužít. V Německu to již začalo zápornými úroky a bude to pokračovat dál. Do Čech se tento trend dostane v dohledné době.
Nakupte zlato, bitcoiny, akcie, opce, investujte do startupu, možností je spousta. Chce to jenom se tomu trochu věnovat, případně si nechat poradit od odborníků. Banky jsou zlo.
Skoro jsme zapomněli, prosíme, lidé bděte. Vaše ARBOLET Utopie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama