Říjen 2016

Musíme se přiznat

3. října 2016 v 20:55 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Tak se musíme přiznat…. Přiznat k tomu, že Vám nemáme již možnost poskytnout žádné relevantní informace o ARBOLETU, které by na tento projekt položily alespoň stín pochybností o jeho funkčnosti a reálném využití. Prostě vše jede jak má a jak je předem řečeno. Dnes jsme dělali další výběr pomocí LocalBitcoins a peníze jsme měli na účtu české banky za 40 minut. Jak jednoduché. Možná nás napadá jedna věc. Rádi bychom si vyzkoušeli členský převod, ale nevíme kde sehnat ID čísla našich kolegů. Asi je ten převod myšlen tak, že prostě lidé co se znali spolu ještě před ARBOLETEM a teď jsou v systému a důvěřují si, tak si mohou pomocí desetimístného ID účtu svého profilu zasílat zcela bezplatně peníze mezi sebou. Jo proč ne. My nikoho neznáme, komu lze věřit a komu lze zaslat nějakou větší sumu s tím, že on nám ji přepošle na běžný bankovní účet. Nevadí.
Také přemýšlíme, že část našich investic v korunách na čtyřech základních vrstvách přetransformujeme do bitcoinové investice. Jestliže se pan Kim DotCom neplete, tak by to za dva roky mohlo být velice zajímavé. Na druhou stranu se lze dočíst, že bitcoin již od roku 2013 stagnuje a k čekanému rozmachu ani zdaleka nedochází. Ale jestli máte volných cca čtrnáct tisíc tak koupit jeden bitcoin nemusí být úplně špatný nápad.
Každopádně bitcoinová peněženka nabízí dvě vrstvy se zhodnocením 6 a 10 procent ročně. Takže mít uloženy peníze u ARBOLETU v korunách se zdá být výhodnější. Převody mezi CZK a BTC, lze provádět online. Využití btc účtu jako peněženky se tedy jeví jako nejlogičtější.
Ještě poslední věc. Vám co jste se dostali do systému pomocí nově zasílaných emailových pozvánek, přejeme hodně štěstí a vězte, že máte opravdu jedinečnou možnost, jak si přilepšit k Vašim životům. Když budete mít nějaký dotaz, na který se Vám nepodaří najít odpověď v systému, tak se nás neváhejte pomocí FCB obrátit. Když budeme vědět, rádi odpovíme. Vaše ARBOLET Utopie, jo a lidé bděte J