Prosinec 2016

Rok 2016

31. prosince 2016 v 16:12 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Tak letos bude toto náš opravdu poslední článek. Rok 2016 byl pro nás zajímavý ve všech směrech. O ARBOLETU jsme, jak vyplívá i z našeho FCB profilu, začali publikovat články, které měli lidi od vstupu odradit. Celý projekt se zdál podezřelý a jeho zhodnocování vložených prostředků nereálné. Uběhl rok a vše je zcela jinak.
Projekt ARBOLET se stal za rok 2016 opravdu raritou na českém bitcoinovém internetu. Obsah stránek je komplexní nabídkou služeb pro práci s bitcoiny a vším co s tím souvisí. Již nemusíte hledat kde založit BTC peněženku, kde se dají převést BTC na koruny a podobně. Máte několik možností jak peníze směnit na koruny a ty mít za pár minut k dispozici na účtu. Není potřeba hledat aktuální kurzy BTC vůči Kč, USD, EUR vše vidíte online na jednom. Když chcete použít bitcoinmat, najdete zde přesný postup jak na to. Když chce kdokoliv, kdo nemá zatím ani tušení co je bitcoin, s touto měnou pracovat, není lepší místo na českém internetu kde začít, než je právě ARBOLET.
Ano, řeknete si "to je sice hezké, ale je to pouze pro vyvolené (členy)", ale tak tomu úplně není. Na členech se zatím všechny služby ARBOLETU testují. Až bude vše vyladěno, tak se služby zpřístupní běžné veřejnosti, a členové budou mít pouze možnost využívat jednu službu navíc. Jinak bude vše přístupné běžným klientům. Máte se v roce 2017 na co těšit.
Celý projekt se dále rozvíjí, vylepšuje, zdokonaluje a troufáme si říct, že v nejbližších letech nenajde na českém internetu konkurenci. Bude vždy minimálně o jeden krok před ní.
Tímto přejeme celému týmu, který tvoří ARBOLET úspěšný rok 2017 a nám všem hodně štěstí a zdraví. A abychom nezapomněli, i pro následující rok platí, lidé, prosíme bděte.

BTC wikipedie

8. prosince 2016 v 18:16 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Prostě nestíháme, až včera jsme si všimli, že je to již celý měsíc co jsme na náš facebook ARBOLET utopie napsali poslední článek. Se stránkami ARBOLETU jsme se zcela sžili a používáme je prakticky denně, ani ne tak pro to, abychom pozorovali, jak nám narůstají dividendy, ale jako velice obsáhlý informační zdroj.
Informací, které úzce souvisí s tématem bitcoinu je tam opravdu požehnaně a denně tam přibývají nové. Co nás ale opravdu hodně zaujalo je ARBOPEDIE. Zjednodušeně řečeno jde o takovou malou wikipedii s výrazy, které se týkají ARBOLETU a všemu co s ním souvisí.
Takže se zde dozvíme co je seed, hash, asic, btx, cryptosteel, fee, volatilita, ale také třeba kdo jsou a co dělají či udělali lidé jako Dotcom, Ulbricht, Snowden, Powell, Assange, Karpeles a podobně. Všechny tyto výrazy a lidé úzce souvisí s celosvětovým děním kolem bitcoinů, btc burz, černých tržišť na deepwebu, tajných informací a podobně. Schválně si ty výrazy a jména vygooglujte, ať máte představu, jaká se zde tvoří databáze informací, které každý kdo se chce seriózně bitcoinem zabývat musí bezpodmínečně znát.
Do této databáze může každý člen vložit termín s jasnou definicí, kterou si vyhledá na internetu. Tím rozšiřuje znalosti své i celé naší komunity.
Tímto způsobem tvoříme tuto databázi my sami a nakonec z těchto informací skládáme testy, jak jsme zmiňovali v předchozím článku a zvyšujeme si ARBOLIGENCI.
Možná, že to co tady popisujeme zní až trochu směšně, nicméně je vidět že to členy komunity baví, definice den od dne přibývají, a to je to nejdůležitější.
Celý projekt dále postupuje ve své propracovanosti a stále více se snaží, aby UX (user experience) bylo pro uživatele co nejpřívětivější.
Jenom takovou třešinkou na dortu je, že sám ARBOLET začal za nás uživatele platit minimální Fee poplatek, částku 0.0002 btc při převodu bitcoinů na jinou adresu.
Kdo dnes pro Vás udělá cokoliv zdarma, natož aby za Vás dobrovolně platil jakékoliv poplatky? I toto napovídá něco o tomto projektu a jeho vedení.
A jak jsme již zvyklí, lidé prosíme bděte.