BTC wikipedie

8. prosince 2016 v 18:16 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Prostě nestíháme, až včera jsme si všimli, že je to již celý měsíc co jsme na náš facebook ARBOLET utopie napsali poslední článek. Se stránkami ARBOLETU jsme se zcela sžili a používáme je prakticky denně, ani ne tak pro to, abychom pozorovali, jak nám narůstají dividendy, ale jako velice obsáhlý informační zdroj.
Informací, které úzce souvisí s tématem bitcoinu je tam opravdu požehnaně a denně tam přibývají nové. Co nás ale opravdu hodně zaujalo je ARBOPEDIE. Zjednodušeně řečeno jde o takovou malou wikipedii s výrazy, které se týkají ARBOLETU a všemu co s ním souvisí.
Takže se zde dozvíme co je seed, hash, asic, btx, cryptosteel, fee, volatilita, ale také třeba kdo jsou a co dělají či udělali lidé jako Dotcom, Ulbricht, Snowden, Powell, Assange, Karpeles a podobně. Všechny tyto výrazy a lidé úzce souvisí s celosvětovým děním kolem bitcoinů, btc burz, černých tržišť na deepwebu, tajných informací a podobně. Schválně si ty výrazy a jména vygooglujte, ať máte představu, jaká se zde tvoří databáze informací, které každý kdo se chce seriózně bitcoinem zabývat musí bezpodmínečně znát.
Do této databáze může každý člen vložit termín s jasnou definicí, kterou si vyhledá na internetu. Tím rozšiřuje znalosti své i celé naší komunity.
Tímto způsobem tvoříme tuto databázi my sami a nakonec z těchto informací skládáme testy, jak jsme zmiňovali v předchozím článku a zvyšujeme si ARBOLIGENCI.
Možná, že to co tady popisujeme zní až trochu směšně, nicméně je vidět že to členy komunity baví, definice den od dne přibývají, a to je to nejdůležitější.
Celý projekt dále postupuje ve své propracovanosti a stále více se snaží, aby UX (user experience) bylo pro uživatele co nejpřívětivější.
Jenom takovou třešinkou na dortu je, že sám ARBOLET začal za nás uživatele platit minimální Fee poplatek, částku 0.0002 btc při převodu bitcoinů na jinou adresu.
Kdo dnes pro Vás udělá cokoliv zdarma, natož aby za Vás dobrovolně platil jakékoliv poplatky? I toto napovídá něco o tomto projektu a jeho vedení.
A jak jsme již zvyklí, lidé prosíme bděte. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama