Rok 2016

31. prosince 2016 v 16:12 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Tak letos bude toto náš opravdu poslední článek. Rok 2016 byl pro nás zajímavý ve všech směrech. O ARBOLETU jsme, jak vyplívá i z našeho FCB profilu, začali publikovat články, které měli lidi od vstupu odradit. Celý projekt se zdál podezřelý a jeho zhodnocování vložených prostředků nereálné. Uběhl rok a vše je zcela jinak.
Projekt ARBOLET se stal za rok 2016 opravdu raritou na českém bitcoinovém internetu. Obsah stránek je komplexní nabídkou služeb pro práci s bitcoiny a vším co s tím souvisí. Již nemusíte hledat kde založit BTC peněženku, kde se dají převést BTC na koruny a podobně. Máte několik možností jak peníze směnit na koruny a ty mít za pár minut k dispozici na účtu. Není potřeba hledat aktuální kurzy BTC vůči Kč, USD, EUR vše vidíte online na jednom. Když chcete použít bitcoinmat, najdete zde přesný postup jak na to. Když chce kdokoliv, kdo nemá zatím ani tušení co je bitcoin, s touto měnou pracovat, není lepší místo na českém internetu kde začít, než je právě ARBOLET.
Ano, řeknete si "to je sice hezké, ale je to pouze pro vyvolené (členy)", ale tak tomu úplně není. Na členech se zatím všechny služby ARBOLETU testují. Až bude vše vyladěno, tak se služby zpřístupní běžné veřejnosti, a členové budou mít pouze možnost využívat jednu službu navíc. Jinak bude vše přístupné běžným klientům. Máte se v roce 2017 na co těšit.
Celý projekt se dále rozvíjí, vylepšuje, zdokonaluje a troufáme si říct, že v nejbližších letech nenajde na českém internetu konkurenci. Bude vždy minimálně o jeden krok před ní.
Tímto přejeme celému týmu, který tvoří ARBOLET úspěšný rok 2017 a nám všem hodně štěstí a zdraví. A abychom nezapomněli, i pro následující rok platí, lidé, prosíme bděte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama