Únor 2017

Arbolet 3.0

27. února 2017 v 23:31 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Tak a je to tady. Bitcoin letí vzhůru jako raketa. Sice je tam stále nemalá volatilita, ale cena se neustále zvyšuje, přesně dle zasvěcených, kteří vidí do budoucna. Cena je opravdu na maximu a na konci aktuálního roku (2017) se může dostat ke hranici 2.000 USD za 1 BTC (my tomu věříme). Troufáme si říct, že nejmladší generace již ani bitcoin nepozná, všude se bude běžně používat satoshi a jednotka bitcoin, o té budou vědět jen ti, kteří pamatují období kolem roku 2009.
Obchodníci, bankéři, majitelé bitcoinů si musí mnout ruce, když se podívají na sumu, která jim vyjde při odečtení nákupní ceny od stávající hodnoty jejich bitcoinů. To musí být příjemný pocit. My ho bohužel neznáme. Máme v bitcoinech tak malou sumu, že nás to nechává celkem chladnými. Toť asi vše k aktuálnímu stavu bitcoinové scény.
My jsme tady především kvůli ARBOLETU. Tam si také musí mnout ruce. Ale ne jenom oni, ale i všichni ti, co jim svěřili své malé či větší části svých úspor. Byl to dobrý tah. V ARBOLETU se přechází na nejnovější verzi a to ARBOLET 3.0. Z tohoto důvodu se posledních pár dní zdá, že se na stránkách nic moc neděje. Ale opak je pravdou. Od března má ARBOLET běžet na nejnovější verzi, a tak moc nefungují věci jako ARBOVINKY a podobně. Je to pochopitelné, finišuje se na kódech, bránách, peněženkách atd. Dolaďují se poslední drobnosti tak, aby se vše mohlo hladce rozjet, a klient to poznal pouze na vylepšených službách. A těch nebude málo. Komplexní propojení ARBOLETU s eshopy, kde je možné platit bitcoiny. Pro klienta ARBOLETU tedy platba maximálně zjednodušena. Jakýkoliv majitel eshopu si bude moci pomoci jednoduchého kódu vložit platební bránu ARBOLETU přímo na svůj eshop. Na to se asi těšíme nejvíce, to bude pecka.
Dále se zcela změní a podstatně vylepší ARBOPEDIE, propojení na české bitcoinové banky, české btc peněženky apod.
Jedno opravdu nelze ARBOLETU upřít. Maximální snaha o podporu a propojení všech českých projektů, které jsou nějakým způsobem spojeny s bitcoiny a jejich využitím je z jejich strany velice efektivní. Mimochodem, chcete ve vašem městě bitcoinmat? Napište jim na podporu a určitě to s Vámi dají dohromady.
No rozhodně se máme jako klienti ARBOLETU a uživatelé bitcoinů na co těšit.
A nezapomeňte lidé, hlavně bděte, a o všem pořádně přemýšlejte, jde o Vaše peníze a o Vaší budoucnost.

Konečně pro všechny

1. února 2017 v 22:07 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Jak jsme psali před měsícem, ARBOLET se otevřel veřejnosti. Každý kdo má dnes zájem se může do ARBOLETU na této adrese https://arbolet.net/register zaregistrovat. Samozřejmě tím nezíská hned najednou všechny vymoženosti, které ARBOLET nabízí, ale i tak je toho hodně.
Získáte korunovou peněženku, do které můžete převádět bitcoiny ze svých externích zdrojů. Samozřejmě sem můžete, vkládat i svoje korunové úspory, ale proces vkladu je stejně na bitcoiny převede. Na vše jsou zde perfektně popsané postupy, nejde se nijak splést.
Máte přístup do fóra ARBOLETU, kde si můžete projít informace od již delší dobu aktivních členů. Dále si můžete pročíst opravdu širokou nabídku informací v ARBOVINKÁCH, používat ARBOPÉDII, kontaktovat podporu, která Vám do 24 hodin na dotaz odpoví. Vše je perfektně barevně sladěno tak, že se v tom i zcela nový člen dobře a bezpečně orientuje.
Ale chceme se vrátit zpět k peněžence, která je rozdělena na pět částí. První je zůstatek, se kterým můžete libovolně nakládat, a sem se také připíší peníze v případě vkladu. Další čtyři části peněženky jsou tzv. vrstvy. Pro to, aby se Vám vrstvy zpřístupnili, je třeba splnit určité podmínky. U první vrstvy je třeba být členem ARBOLETU alespoň 90 dnů, nebo splnit jisté úkoly, jako jsou přečíst určitý počet článků v ARBOVINKÁCH, být na webu po jistou dobu online, provést finanční transakci a splnit jistý počet kvízů. (https://arbolet.net/quiz/menu odkaz bude funkční, když se registrujete) Lekat se toho opravdu nemusíte. Je to vše formou zábavy a dle našeho mínění, to lze vše nenáročným způsobem splnit během jednoho týdne. Tím se dostanete do první vrstvy a Vaše peníze se začnou zhodnocovat 3% za měsíc. Podobným způsobem se dostanete i do druhé vrstvy, kde je zhodnocení 6% za měsíc. Tzn., že když do ARBOLETU vložíte řekněme 20.000,- Kč, tak budete mít každý měsíc výnos více jak 1200,-
Podmínky pro vstup do vyšších vrstev, se dozvíte ve chvíli, kdy se Vám aktivuje vrstva druhá.
Nechceme zde vše nějak více rozpitvávat. Celý ARBOLET si můžete, bez jakékoliv investice projít, podívat se jak vše funguje, jediné co je třeba zadat email, který není třeba ani nijak potvrzovat. Přístup je okamžitý. Až si vše v klidu projdete, odzkoušíte, tak se můžete rozhodnout, jestli do tohoto projektu finančně vstoupíte či nikoliv. Nikdo na Vás ani v nejmenším netlačí. Ale za vyzkoušení to opravdu stojí.
My už jsme v projektu téměř rok, a opravdu nelitujeme. Jo a prosíme, lidé bděte.