Arbolet 3.0

27. února 2017 v 23:31 | Arbolet Utopie
Dobrý den. Tak a je to tady. Bitcoin letí vzhůru jako raketa. Sice je tam stále nemalá volatilita, ale cena se neustále zvyšuje, přesně dle zasvěcených, kteří vidí do budoucna. Cena je opravdu na maximu a na konci aktuálního roku (2017) se může dostat ke hranici 2.000 USD za 1 BTC (my tomu věříme). Troufáme si říct, že nejmladší generace již ani bitcoin nepozná, všude se bude běžně používat satoshi a jednotka bitcoin, o té budou vědět jen ti, kteří pamatují období kolem roku 2009.
Obchodníci, bankéři, majitelé bitcoinů si musí mnout ruce, když se podívají na sumu, která jim vyjde při odečtení nákupní ceny od stávající hodnoty jejich bitcoinů. To musí být příjemný pocit. My ho bohužel neznáme. Máme v bitcoinech tak malou sumu, že nás to nechává celkem chladnými. Toť asi vše k aktuálnímu stavu bitcoinové scény.
My jsme tady především kvůli ARBOLETU. Tam si také musí mnout ruce. Ale ne jenom oni, ale i všichni ti, co jim svěřili své malé či větší části svých úspor. Byl to dobrý tah. V ARBOLETU se přechází na nejnovější verzi a to ARBOLET 3.0. Z tohoto důvodu se posledních pár dní zdá, že se na stránkách nic moc neděje. Ale opak je pravdou. Od března má ARBOLET běžet na nejnovější verzi, a tak moc nefungují věci jako ARBOVINKY a podobně. Je to pochopitelné, finišuje se na kódech, bránách, peněženkách atd. Dolaďují se poslední drobnosti tak, aby se vše mohlo hladce rozjet, a klient to poznal pouze na vylepšených službách. A těch nebude málo. Komplexní propojení ARBOLETU s eshopy, kde je možné platit bitcoiny. Pro klienta ARBOLETU tedy platba maximálně zjednodušena. Jakýkoliv majitel eshopu si bude moci pomoci jednoduchého kódu vložit platební bránu ARBOLETU přímo na svůj eshop. Na to se asi těšíme nejvíce, to bude pecka.
Dále se zcela změní a podstatně vylepší ARBOPEDIE, propojení na české bitcoinové banky, české btc peněženky apod.
Jedno opravdu nelze ARBOLETU upřít. Maximální snaha o podporu a propojení všech českých projektů, které jsou nějakým způsobem spojeny s bitcoiny a jejich využitím je z jejich strany velice efektivní. Mimochodem, chcete ve vašem městě bitcoinmat? Napište jim na podporu a určitě to s Vámi dají dohromady.
No rozhodně se máme jako klienti ARBOLETU a uživatelé bitcoinů na co těšit.
A nezapomeňte lidé, hlavně bděte, a o všem pořádně přemýšlejte, jde o Vaše peníze a o Vaší budoucnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama